Probleme pentru Mourinho: 6 jucători indisponibili

Manchester United se va duela cu Juventus Torino marți, 23 octombrie, în cadrul etapei a 3-a din grupele UEFA Champions League, iar Jose Mourinho are probleme severe cu lotul. Antrenorul portughez va avea 6 jucători indisponibili pentru confruntarea de pe Old Trafford.

23 octombrie, 06:35100
Judocanul Victor Sterpu a ocupat locul 5 la Mondialele de juniori

Judocanul Victor Sterpu s-a clasat pe locul 5 la Campionatul Mondial de juniori, care s-a desfășurat pe Insulele Bahamas. În limitele categoriei de greutate 73 kg, el a obținut 4 victorii. Sterpu a fost învins de premianții, japonezul Ryo Tsukamoto și grecul Georgios Markarian.

23 octombrie, 06:27300
Ce vă așteaptă la Hell Run?

A mai rămas foarte puțin timp până la cea mai groaznică și, în același timp, amuzantă cursă nocturnă, organizată în Republica Moldova – „Hell Run by Naturalis” și până la cel mai tare maraton costumat, scurtat de zece ori și dedicat celei mai fioroase sărbători a anului – Halloween.